Centralne Biuro Przesłuchań

Każdego roku wprowadzamy najnowsze rozwiązania oraz technologię. Wszystko po to żeby sprostać Państwa oczekiwaniom.

PROFESJONALIZM W WĄSKIEJ SPECJALIZACJI

Współpracujemy z renomowanymi podmiotami gospodarczymi w Polsce i zagranicą. Dzięki takiemu
podejściu możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych usług oraz elastyczność cenową.
Od 2011 roku zajmujemy się rozwijaniem technik pozwalających na skuteczne i szybkie pozyskiwanie informacji oraz ocenę ich szczerości i wiarygodności. Specjalizujemy się w działaniach wywiadowczych, badaniach przesiewowych, współpracujemy również z biurami detektywistycznymi w celu monitorowania miejsc oraz osób dla potrzeb pozyskania materiału dowodowego dla sądu.

W 2016 roku nawiązaliśmy stałą współpracę z psychologami śledczymi oraz rozpoczęliśmy pierwsze działania międzynarodowe na terenie Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie powołując odpowiedni zespół w zależności od specyfiki zdarzenia i miejsca.

W 2018 roku podjęliśmy działania w sektorze branży motoryzacyjnej typując potencjalnych oszustów dla podmiotów ubezpieczeniowych oraz zewnętrznej firmy weryfikującej sprzedających oraz pojazdy używane przed zakupem dla osób fizycznych.
Ceny naszych usług są ustalane indywidualnie w zależności od poziomu trudności zleconego zadania.

Przed nawiązaniem współpracy szczegółowo określamy cel podejmowanych działań. 

Nasz Zespół

Wierzymy, że profesjonalizm rodzi się z pasji. Naszą pasją jest ujawnianie ukrytej prawdy. W tym wąskim obszarze staramy się być najlepsi.

GRZEGORZ MARCINIAK

Psycholog Śledczy - Pozyskiwanie Informacji,
Ocena Szczerości i Wiarygodności Wypowiedzi.
Współzałożyciel Instytutu Badań Wiarygodności. Posiada aktualną wiedzę naukową oraz umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem z zakresu zastosowania taktyk i technik przesłuchań oraz analizy wypowiedzi w kontekście detekcji nieszczerości. Oprócz wiedzy specjalnej zdobytej na Uniwersytecie SWPS na kierunku “Psychologia Śledcza w Praktyce Operacyjnej i Procesowej” brał udział w wielu specjalistycznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Rachunkowość Zarządcza i Controling.

AGATA WOŹNIAK

Psycholog Sądowy - Orzecznictwo w sprawach cywilnych oraz karnych.

MAKSYMILIAN WÓJCIK

Licencjonowany Detektyw - Informatyka śledcza.

MIROSŁAW PRZYBYLSKI

Licencjonowany Detektyw - Śledztwa Gospodarcze, Wywiad.

JAN GAJEWSKI

Psycholog, Mediator w sprawach cywilnych oraz gospodarczych.